Weeknummers!

Welke week is het?

Het is nu week:

7 › Aanbieding op weeknummers

Week 7 : vandaag is het zondag 18 februari 2018





Weekkalender februari 2018

WeeknrsMDWDVZZ
wknr 51234
wknr 6567891011
wknr 712131415161718
wknr 819202122232425
wknr 9262728
Naar de volledige week kalender van 2018

2018 in weeknummers

Weeknummer Maandag Zondag
Week 101-01-201807-01-2018
Week 208-01-201814-01-2018
Week 315-01-201821-01-2018
Week 422-01-201828-01-2018
Week 529-01-201804-02-2018
Week 605-02-201811-02-2018
Week 712-02-201818-02-2018
Week 819-02-201825-02-2018
Week 926-02-201804-03-2018
Week 1005-03-201811-03-2018
Week 1112-03-201818-03-2018
Week 1219-03-201825-03-2018
Week 1326-03-201801-04-2018
Week 1402-04-201808-04-2018
Week 1509-04-201815-04-2018
Week 1616-04-201822-04-2018
Week 1723-04-201829-04-2018
Week 1830-04-201806-05-2018
Week 1907-05-201813-05-2018
Week 2014-05-201820-05-2018
Week 2121-05-201827-05-2018
Week 2228-05-201803-06-2018
Week 2304-06-201810-06-2018
Week 2411-06-201817-06-2018
Week 2518-06-201824-06-2018
Week 2625-06-201801-07-2018
Week 2702-07-201808-07-2018
Week 2809-07-201815-07-2018
Week 2916-07-201822-07-2018
Week 3023-07-201829-07-2018
Week 3130-07-201805-08-2018
Week 3206-08-201812-08-2018
Week 3313-08-201819-08-2018
Week 3420-08-201826-08-2018
Week 3527-08-201802-09-2018
Week 3603-09-201809-09-2018
Week 3710-09-201816-09-2018
Week 3817-09-201823-09-2018
Week 3924-09-201830-09-2018
Week 4001-10-201807-10-2018
Week 4108-10-201814-10-2018
Week 4215-10-201821-10-2018
Week 4322-10-201828-10-2018
Week 4429-10-201804-11-2018
Week 4505-11-201811-11-2018
Week 4612-11-201818-11-2018
Week 4719-11-201825-11-2018
Week 4826-11-201802-12-2018
Week 4903-12-201809-12-2018
Week 5010-12-201816-12-2018
Week 5117-12-201823-12-2018
Week 5224-12-201830-12-2018

...welke week is het?? Daarom weeknummers.nl!

Ook altijd op zoek naar het huidige weeknummer? En altijd in de war met weeknummers? Ik dus wel, vandaar deze website. Altijd de weeknummers bij de hand en te raadplegen. Ben je op zoek naar het nummer van de week voor een andere datum? Gebruik dan de 'opzoektool' of de weekkalender van 2018. Doe er je voordeel mee. Met weeknummers vergeet je nooit het nummer van de week. Check ook de andere handige tips, tools en handleidingen om weeknummers aan andere programma's of kalenders toe te voegen.

Fun Fact: Op welke dag zoekt men het meest naar weeknummers?

Het zal u niet verbazen dat dit op maandag is. Weeknummers worden aan het begin van de week opgevraagd om het juiste weeknummer bij rapportages te gebruiken. Onze data laat zien dat er op woensdag ook vaak gezocht wordt naar de nummer van de week. Op donderdag en vrijdag wordt er logischerwijs veel minder gezocht naar het huidige weeknummer.

Weeknummer opzoeken

Een veelgestelde vraag is het automatisch opzoeken van een weeknummer aan de hand van een opgegeven datum. Dat kan nu middels het invoerveld hieronder.

Deze functie komt snel weer terug! Stay tuned!

Week van de Lingerie

Het is de week van de lingerie!! Maar stiekem is het natuurlijk altijd tijd voor spannende lingerie. Voor wie nog geen lingerie in de kast heeft, is dit je kans om onder het mom van 'week van de lingerie' een lingeriesetje te kopen.

New: Website van de week

Omdat het voor veel Nederlander al zomer is, blijven wij ook in het vakantie thema. Deze website van de week is: Snorkel kopen. Voor wie nog op zoek is naar de perfecte duikervaring tijdens de vakantie. Blijf langer onder water en bekijk de onderwaterwereld als nooit tevoren met een van de snorkels te koop via de website.

Werken met weeknummers

Weeknummers worden vaak gebruikt in rapportages en om afspraken in te plannen. Vaak worden weeknummers ook gebruikt om (school)vakanties in te plannen. Je ontkomt er gewoon niet aan, je moet weten welke week het is.

Agenda met weeknummers

Waarom niet elke agenda dit standaard heeft snap ik niet, maar er zijn 'speciale business' agenda's op basis van weeknummers. Valt 1 januari nou in week 1 of week 53? Altijd handig om te weten. We hebben een aantal populiare modellen onder elkaar gezet voor je. Misschien overbodig, maar een agenda zonder vermelding van de week of de optie om de huidige week te zien is gewoon een slechte agenda en niet te gebruiken op de wekrvloer.

Week agenda keuze voor 2016

Tips: Weeknummers in Excel

Pro Tip: zet Excel standaard in het Engels

NL -> =WEEKNUMMER(VANDAAG())

EN -> =WEEKNUM(TODAY(),21)

Het cijfer 21 achter de TODAY functie zorgt ervoor dat in alle talen de week op maandag begint. Voor de NL versie hoeft dat omdat bij ons de week altijd op maandag begint.

Download nu de Weeknummers van 2016 en 2017 in Excel, dat scheelt weer een hoop werk. Zeker als je de weeknummers als draaitabel kan downloaden met de kwartalen en maanden erbij :)

Tips: Weeknummers in Outlook

Hoe? Ga naar bestand -> Opties -> Agenda -> Opties weergeven -> Vinkje 'weeknummers weergeven in de maandweergave ...' aanklikken en opslaan.

Weeknummers activeren in IOS 8

Hoe? Ga naar de instellingen applicatie -> Klik op Mail, Contacten, Agenda -> Agenda -> Weeknummers op actief zetten. En voila! Je hebt weeknummers toegevoegd aan Je Iphone of Ipad. Uiteraard werkt het ook voor je IPod als deze voorzien is van de agenda functie.

Meer tips volgen!

Stay tuned! Kan je niet wachten? Lees dan vast de tips die we al hebben uitgeschreven op de weeknummer tips pagina.